Akcja „Bezpieczny Kraków” w Parku Wodnym

Akcja „Bezpieczny Kraków” w Parku Wodnym

W ramach programu „Bezpieczny Kraków” Gmina Miejska Kraków zapewnia dzieciom i młodzieży z Krakowa w wakacje codzienny ulgowy wstęp do Parku Wodnego.

Kupony dla dzieci będą rozdawane w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) od 3 do 31 lipca oraz od 1 do 31 sierpnia.

Dzieci i młodzież do lat 16 za 1,5 godz. (90 min.) pobyt w hali basenowej i korzystanie z wszystkich dostępnych atrakcji z wyjątkiem sauny zapłacą tylko 5,50 zł. Bilet w tej cenie będzie można zakupić na podstawie kuponów rabatowych, które będą wydawane codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00-10.00 przed wejściem głównym do Parku Wodnego 

Liczba kuponów jest ograniczona. Przez całe wakacje rozdanych zostanie blisko 12 tys. (dokładnie 11484).

W ramach tej puli codziennie 50 szt. kuponów przeznaczonych jest dla posiadaczy Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+. Kupony te będą do odbioru w punkcie informacyjnym Parku Wodnego. Każdy posiadacz imiennej KKR 3+ przy odbiorze kuponu musi okazać dokument potwierdzający tożsamość.

Co istotne:

  • z biletu można skorzystać o dowolnej porze w ciągu dnia, w którym został on wydany;
  • kupony będą wydawane za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej;
  • kupony rabatowe dla dzieci w wieku do 6 lat wydawane będą na podstawie legitymacji ubezpieczeniowej rodzica.

Dzieci do 10 roku życia mogą wejść na halę basenową tylko z pełnoletnim opiekunem. Opiekun będzie mógł wykupić bilet na 1,5 h w promocyjnej cenie 13,00 zł.