Remonty dróg i chodników w lipcu

Remonty dróg i chodników w lipcu

Na przełomie czerwca i lipca kontynuowane są naprawy ulic i chodników. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem prac  w poszczególnych dzielnicach:

W Dzielnicy II (Grzegórzki) dobiegły właśnie końca prace na ul. Francesco Nullo. Tutaj od połowy czerwca prowadzony był  remont nawierzchni jezdni i chodnika. Do 21 lipca  potrwają prace na ul. Przy Rondzie, gdzie przebudowywany jest parking i konieczna była wymiana nawierzchni.  W Dzielnicy III (Prądnik Czerwony) na ul. Bajana trwa remont odcinka od pawilonu handlowego do hydroforni (do 25.08), na ul. Pilotów – remont nawierzchni jezdni (na finiszu) oraz na ul. Mieszka I dobiega końca remont nawierzchni chodnika od ul. Ptasiej do ul. Dobrej.

Na Prądniku Białym (Dzielnica IV) trwają remonty chodników i nawierzchni  jezdni na ulicach Ojcowskiej i  Krowoderskich Zuchów oraz remont schodów na ul. Mackiewicza (7.07). Natomiast w Krowodrzy (Dzielnica V) remontowana jest ul. Spokojna (jezdnia i chodniki). Na Zwierzyńcu (Dzielnica VII) trwa remont nawierzchni na ul. Kosmowskiej (od ul. Rzepichy; do 7.07) oraz chodnika i alejek na ul. Jodłowej w rejonie ul. Skibowej (do 14.07).

Na obszarze Dębnik (Dzielnica VIII) obecnie dobiega końca naprawa chodnika na ul. Grota Roweckiego, a na Kapelance do 7 lipca będzie trwał remont krawężników i nawierzchni jezdni. W Dzielnicy IX (Łagiewniki) trwa naprawa nawierzchni i chodnika na ul. Bogdanowicza(do 6.07).

W Dzielnicy XI Podgórze Duchackie trwają prace na ul. Tarnobrzeskiej (do 30.09)i ul. Sadka(remont nawierzchni jezdni i chodników; do 4.07), w Dzielnicy XII (Bieżanów) na ul. Przykopy, a w Dzielnicy XIII (Podgórze) na ulicach Orawskiej (do 15.07), Koziej (21.07), św. Kingi i Skrzyneckiego (29.06).

Obecnie remonty prowadzone są także w nowohuckich dzielnicach. Obejmują takie ulice jak: Giedroycia (remont poboczy; prace dobiegają końca), ul. Kruszwicką (miejsca postojowe i nawierzchnia jezdni; do 10.08), ul. Darwina (remont nawierzchni jezdni i chodnika; do 15.08) i ul. Wadowską (remont nawierzchni jezdni w końcowej fazie).

Info ZIKiT