Walentynkowy recital Sławka Uniatowskiego w Krakowie

Walentynkowy recital Sławka Uniatowskiego w Krakowie

Najbliższy po-walentynkowy weekend to doskonała okazja, aby przedłużyć święto zakochanych. Zapraszamy na wyjątkowy recital Sławka Uniatowskiego z zespołem w najbliższą sobotę w Centrum Serenada.

Wszystkich fanów muzyki  zapraszamy w najbliższą sobotę 17 lutego o godzinie 18.00 do krakowskiego Centrum Serenada, gdzie na Placu Spotkań, odbędzie się recital Sławka Uniatowskiego – polskiego wokalisty, kompozytora, autora tekstów i instrumentalisty.

Uniatowski występował m.in. z Leszkiem Możdżerem, Adamem Nowakiem czy Jackiem Bończykiem i Mariuszem Lubomskim. Znany z czwartego sezonu programu Idol oraz Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Wraz z Marylą Rodowicz nagrał utwór „Będzie to co musi być”, który ukazał się na jej albumie, zatytułowanym Kochać. Od 2008 roku członek i założyciel zespołu Uniatowski Project. Wydał single „Każdemu wolno kochać” i „Honolulu”, zwiastujące jego debiutancki album studyjny. W 2017 był nominowany do zdobycia statuetki Gwiazda Plejady w kategorii „Gwiazda stylu” podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady.

Wstęp na recital jest wolny, a rezerwacji należy dokonać drogą e-mailową lub telefonicznie. Podczas koncertu będzie możliwość wygrania pobytu dla 2 osób w luksusowym hotelu Aquarion w Zakopanem oraz wielu innych, atrakcyjnych nagród. Do każdej rezerwacji zostanie dodana słodka niespodzianka od kawiarni Starbucks.

Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu 798 601 898 lub poprzez adres e-mail [email protected]

Centrum Serenada

Al. Gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków

materiały prasowe