Zabytkowy „Ogórek” będzie jeździł ulicami Krakowa! Przejazd bezpłatny

Zabytkowy „Ogórek” będzie jeździł ulicami Krakowa! Przejazd bezpłatny

Przez dwa tygodnie od 16 do 20 kwietnia oraz od 7 do 11 maja po ulicach Krakowa będzie kursował zabytkowy autobus Ogórek, który zamieni się w mobilny punkt informacyjny dla wszystkich osób zainteresowanych pracą w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym SA w Krakowie.

Do tej pory kandydaci mogli uzyskiwać informacje telefonicznie i mailowo lub osobiście w budynku krakowskiego przewoźnika przy ul. J. Brożka 3. Teraz będą mogli również wsiąść do zabytkowego autobusu i w nim porozmawiać o warunkach pracy i uzyskać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i wątpliwości. Do ich dyspozycją będą pracownicy Działu Personalnego MPK oraz kierownicy stacji obsługi oraz zajezdni tramwajowych i autobusowych.


W pierwszym tygodniu od 16 do 20 kwietnia zabytkowy autobusów będzie kursował od 11.00 do 18.00 z Borku Fałęckiego do Kombinatu (kurs został zaplanowany ul. Zakopiańską, Wadowicką, M. Konopnickiej, Alejami Trzech Wieszczów, al. 29 Listopada, ul. Opolską, Bora-Komorowskiego, al. Andersa i al. Solidarności). Odjazdy z Borku Fałęckiego zostały zaplanowane na godz. 11.00, 13.30 i 16.00 (szczegółowy rozkłady jazdy będzie dostępny na stronie internetowej www.mpk.krakow.pl)
Do skorzystania z przejazdu i konsultacji z przedstawicielami MPK zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą motorniczego, kierowcy lub pracownika zaplecza technicznego. Przejazd jest bezpłatny.

Fot Flickr

Info MPK