Skorzystaj z bezpłatnego, profesjonalnego serwisu rowerowego!

Skorzystaj z bezpłatnego, profesjonalnego serwisu rowerowego!

Nadeszła upragniona wiosna, czas więc wyciągnąć z piwnic i garaży zimujące tam rowery i przygotować je do sezonu. A co z serwisem? Wystarczy w dniach 28 i 29 kwietnia wybrać się do Galerii Bronowice i tu skorzystać z bezpłatnego, profesjonalnego serwisu rowerowego. Towarzyszyć on będzie finałowi akcji „Rowelove”. Wtedy też poznamy szczęśliwców, którzy w konkursie wygrają rowery, a na wszystkich czekają liczne niespodzianki i zabawy.

 

Rowelove to akcja Galerii Bronowice dla wszystkich „zakręconych” na punkcie rowerów. Finał wydarzenia odbędzie się w dniach 28 – 29 kwietnia. Wtedy na odwiedzających Centrum czekać będzie wiele atrakcji, w tym m.in. darmowy serwis rowerowy. Wystarczy pojawić się ze swoim rowerem w punkcie serwisowym przy wejściu głównym do Galerii Bronowice (od strony przystanku autobusowego). Na miejscu można będzie skorzystać bezpłatnie z takich usług, jak: ogólna diagnostyka roweru, regulacja hamulców, przerzutek i ciśnienia w kołach, smarowanie łańcucha i wielu innych. Punkt serwisowy będzie dostępny w godzinach od 11:00 do 19:00 zarówno w sobotę, jak i niedzielę.

A jeżeli ktoś nie ma roweru, lub marzy o jego zmianie? Również i na to Galeria Bronowice znalazła sposób. Od 16 kwietnia trwa tu konkurs, w którym do wygrania są 2 rowery marki GIANT o wartości 2500 zł każdy! Aby wygrać wymarzony rower, w dniach 16-29 kwietnia należy zrobić zakupy w jednym ze sklepów na terenie centrum handlowego (z wyłączeniem Auchan) za minimum 100 zł i zachować paragon. Następnie trzeba … policzyć szprychy znajdujące się w urnie konkursowej, zlokalizowanej na poziomie 0 na placu eventowym. Po wykonaniu zadania wypełniamy zgłoszenie konkursowe i mocno trzymamy kciuki. W trakcie finału, 29 kwietnia o godzinie 16:00, szprychy znajdujące się w urnie zostaną komisyjnie przeliczone i poznamy zwycięzców akcji.

Punkt Obsługi Konkursu czynny będzie w następujących godzinach: poniedziałek – piątek 11:00 – 20:00 oraz sobota – niedziela 10:00-20:00. W dniu finału punkt konkursowy otwarty będzie do godziny 15:00. Szczegóły akcji dostępne są na: www.galeriabronowice.pl

 

Materiały prasowe