Dzień Dziecka na pokładzie Titanica

Dzień Dziecka na pokładzie Titanica

Głód poznawania tego, co nowe i zadawanie niekończących się pytań – tym razem ciekawość świata najmłodsi będą mogli zaspokoić na wystawie „Titanic – prawdziwa historia”. Z okazji Dnia Dziecka w dniach 1-3 czerwca osoby do 15 roku życia na wystawę poświęconą legendarnemu statkowi wejdą za darmo!

Wystawa „Titanic – prawdziwa historia” to gratka zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Okazja do spędzenia zbliżającego się weekendu w gronie rodzinnym to podróż do przeszłości i spotkanie z wyjątkową historią. Po raz pierwszy w Polsce zwiedzający mają okazję zobaczyć oryginalne artefakty wydobyte z pola szczątków dookoła wraku Titanica. Wiele z nich nosi ślady katastrofy. Szczególne emocje wzbudzają osobiste rzeczy codziennego użytku, należące niegdyś do pasażerów słynnego statku. Dziesiątki oryginalnych eksponatów znajdują się w specjalnie zaaranżowanych kontekstowo przestrzeniach – mówi Krzysztof Mędrala, ambasador wystawy. Historie pasażerów
i członków załogi, ciekawostki dotyczące samej budowli i modele uzupełnione zdjęciami sprzed wieku, a także precyzyjna aranżacja wnętrz – to wszystko sprawia, że ekspozycja w pełni oddaje klimat tego, co działo się 106 lat temu na pokładzie Titanica.

W dniach 1-3 czerwca na zwiedzających czeka wiele atrakcji. Objęte promocją dzieci muszą być na wystawie pod opieką osób dorosłych – jeden dorosły może przyjść z maksymalnie trójką dzieci. Ostatnie wejście w tych dnach odbędzie się o 18:30.

„Wystawa Titanic – prawdziwa historia” | Kraków 2018

1.02 – 30.07, budynek Hotelu Forum, ul. Konopnickiej 28

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1926687490734831/

Bilety dostępne są za pośrednictwem stron: http://wystawatitanic.pl,  www.eventim.pl oraz www.ebilet.pl