Koncert Margaret, Kamil Bednarek oraz Afromental w Tauron Arenie! Za darmo!

Koncert Margaret, Kamil Bednarek oraz Afromental w Tauron Arenie! Za darmo!

Gwiazdy polskiej sceny muzycznej, niesamowita atmosfera i udana zabawa – to czeka na tegorocznych maturzystów już 23 czerwca 2018 r. (sobota) w TAURON Arena Kraków! Zapraszamy już dziś na wyjątkowe wydarzenie – koncert „Małopolska dla Maturzystów” – podczas którego zagrają Margaret, Kamil Bednarek, Afromental. Obowiązuje rejestracja – szczegóły: www.malopolska.pl/dlamaturzystow.

Maturzyści! Właśnie przekraczacie próg dojrzałości. Przed Wami nowe wyzwania, wkraczacie w dorosłość. Takie wydarzenie nie może przejść bez echa! Dla uświetnienia tego momentu, Województwo Małopolskie zaprasza Was na wyjątkowe wydarzenie – koncert „Małopolska dla Maturzystów”, który odbędzie się 23 czerwca 2018, w TAURON Arenie Kraków, z udziałem gwiazd takich jak Margaret, Kamil Bednarek oraz Afromental!

Dodatkowo, w przerwie między występami, będziecie mogli odtańczyć wspólnie poloneza, którego poprowadzi mistrz choreografii, Andrzej Starowicz, znany m.in. z programu „You can dance”!

Warto wiedzieć

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenie uczestnictwa dla szkół dostępne jest na stronie: www.malopolska.pl/dlamaturzystow. Zgłoszenie należy przesłać do 15 maja.

Impreza odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 23 czerwca (sobota) o godz. 16:30. Bramy zostaną otwarte o godz. 15:00.

Organizatorem wydarzenia jest Województwo Małopolskie.

Dodatkowe informacje: www.malopolska.pl/aktualnosci/edukacja/malopolska-dla-maturzystow.