Weź udział w darmowej wycieczce rowerowej z przewodnikiem!

Weź udział w darmowej wycieczce rowerowej z przewodnikiem!

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spędzić aktywnie czas na rowerze, a przy okazji poznać Kraków z jego niestandardowej strony, na serię wiosennych przejażdżek rowerowych zgodnie z poniższym rozkładem:

  • 20 maja „Młynówka Królewska z okolicami”
  • 27 maja „Skałki Twardowskiego i okolice”
  • 3 czerwca „Legendy krakowskie” – wycieczka dedykowana z okazji Dnia Dziecka najmłodszym mieszkańcom, zwłaszcza dzieciom w wieku 6-11 lat. Dzieci biorą udział z opiekunem

Wycieczki odbędą w dwóch turach, o godz. 10.00 i o godz. 14.00. Miejsce zbiórki – przed budynkiem Magistratu na Placu Wszystkich Świętych. Każda z wycieczek będzie trwać ok. 2,5-3 godzin.

Liczba miejsc na pojedynczą wycieczkę jest ze względów organizacyjnych limitowana, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Można je nadsyłać na adres: [email protected] lub dzwoniąc na numery telefonów: 12 616 87 70, 12 616 87 48, 12 616 87 80.  Prosimy o dopisek WYCIECZKA Jura w tytule e-maila i wskazanie konkretnego terminu wycieczki i godziny. Prosimy także o podanie numeru telefonu na potrzeby dalszego kontaktu w sprawie wycieczki.

Zgłoszenia na wycieczkę „Młynówka Królewska z okolicami” można przesyłać do 18 maja do godz. 12.00, na „Skałki Twardowskiego i okolice” i „Legendy krakowskie” – do 25 maja do godz. 12.00.

Prowadzącymi wycieczkę będą przewodnicy z Biura Przewodników Krakowskich JURA.

Na wycieczki zapraszamy z własnym rowerem (lub z wypożyczalni). Zgłoszenie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu [pdf].