Wystawa Titanic na Nocy Muzeów 2018 – tańsze bilety!

Wystawa Titanic na Nocy Muzeów 2018 – tańsze bilety!

Wielkimi krokami zbliża się najbardziej wyczekiwana noc w roku! Oprócz krakowskich muzeów, galerii i instytucji kulturalnych, tym razem podczas Nocy Muzeów będzie można również zwiedzić wystawę „Titanic – prawdziwa historia”. W ramach wydarzenia 18 maja na zwiedzających będzie czekał pięćdziesięcioprocentowy rabat na bilety.

Elementy wyposażenia Titanica, rzeczy osobiste pasażerów, zastawa stołowa czy zrekonstruowane kabiny, a do tego historie pasażerów i członków załogi, ciekawostki dotyczące samej budowli oraz modele uzupełnione zdjęciami sprzed wieku. Dzięki wyjątkowej i precyzyjnej aranżacji wnętrz, wszyscy zwiedzający wystawę „Titanic – prawdziwa historia” mogą poczuć się jak na pokładzie najsłynniejszego statku. Wrażenia uzupełnia dodatkowo fakt, że każdy, kto wejdzie na jego pokład otrzyma bilet, dzięki któremu na końcu dowie się czy przeżył tragiczny rejs.

Wystawy dotyczącej Titanica nie mogło zabraknąć w programie tegorocznej Nocy Muzeów w Krakowie. Z tej okazji 18 maja ceny biletów normalnych zostaną obniżone do 30 zł.
W tym dniu zwiedzanie będzie możliwe do godz. 22:00 – ostatnie wejście odbędzie się
o 20:30.

Wystawę „Titanic – prawdziwa historia” można oglądać do 30 lipca w budynku Hotelu Forum przy ul. Konopnickiej 28 w Krakowie.

„Wystawa Titanic – prawdziwa historia” | Kraków 2018

budynek Hotelu Forum, ul. Konopnickiej 28

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/1290416187760007/

Bilety dostępne są za pośrednictwem stron: www.eventim.pl oraz www.ebilet.pl

Organizator: JVS Group, www.facebook.com/jvsgrouppl/, http://jvsgroup.pl