Dla fanów dinozaurów – Jurassic World – Upadłe Królestwo i Park Rozrywki Zatorland

Dla fanów dinozaurów – Jurassic World – Upadłe Królestwo i Park Rozrywki Zatorland

Fani dinozaurów pewnie nie ukrywają zadowolenia – już od 8 czerwca w kinach na terenie całej Polski odbywa się ekranizacja „Jurassic World – Upadłe Królestwo”. Film stanowi kontynuację dla kultowej już serii filmów o życiu prehistorycznych stworzeń.

Najnowsza produkcja przenosi nas w czasy, kiedy to mijają 4 lata od zniszczenia przez dinozaury znanego Parku rozrywki o nazwie Jurassic World. Wyspa Isla Nublar, na której znajdował się Park jest całkowicie wyludniona, a dinozaury, którym udało się przetrwać, robią wszystko aby sobie na niej poradzić bez ludzi. W momencie kiedy wybucha na wyspie wulkan, ocalenie dinozaurów staje się sprawą nadrzędną.

„Jurassic World – Upadłe Królestwo” z całą pewnością przeniesie wszystkich widzów w mroczny i odległy zakątek prehistorycznego świata!

Ulubione gatunki dinozaurów możecie spotkać nie tylko na ekranie kin, ale także w największym w Europie Środkowej Parku Ruchomych Dinozaurów, który znajduje się w Polsce. Mowa tutaj o Parku Rozrywki Zatorland w Zatorze, którego gęsto zalesiony teren liczy blisko 100 modeli ruchomych dinozaurów. Wśród nich znajdziemy bohaterów filmowej ekranizacji – między innymi przerażającego T-Rexa. Tegorocznym hitem w Parku Rozrywki Zatorland jest ponadto największy na świecie ruchomy dinozaur– Argentynozaur, mający ponad 35 metrów długości!

Zapraszamy wszystkich fanów dinozaurów do kin oraz Parku Rozrywki Zatorland w Zatorze!

 

Weź udział w wydarzeniu  Idę na Jurassic World zobaczyć czy Claire biega w szpilkach!