Spektakl „Skok w Bok” już niebawem w Krakowie

Spektakl „Skok w Bok” już niebawem w Krakowie

Spektakl Teatru Capitol z Warszawy!

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać… Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec – najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie?

Komedia „Skok w bok”, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, w Niemczech oraz w RPA. Teraz pora na Polskę!

Premiera 19 czerwca 2017 r.

Reżyseria Andrzej Rozhin

Przekład Klaudyna Rozhin

Kostiumy Ewa Kochańska

Scenografia Joanna Pielat-Rusinkiewicz

Muzyka Waldemar Król

Asystentka reżysera Anna Modrzejewska

Wystąpią: Dorota Chotecka, Jacek Kopczyński, Michał Milowicz, Paulina Holtz, Magdalena Wróbel, Delfina Wilkońska, Adam Fidusiewicz

 

TERMIN:     7.10.2018 r. godz. 18:00
MIEJSCE:     KINO KIJÓW CENTRUM , al. Krasińskiego 34 30-101 Kraków

BILETY:        85 zł, 95 zł, 110 zł  

sprzedaż on-line: edmaart.pl, abilet.pl, kupbilecik.pl

zamówienia zbiorowe biletów u organizatora: [email protected], tel. 501 28 58 63