Po ulicach Krakowa będzie kursował zabytkowy autobus! Przejazd bezpłatny

Po ulicach Krakowa będzie kursował zabytkowy autobus! Przejazd bezpłatny

Od 17 do 28 września po ulicach Krakowa kursować będzie zabytkowy autobus Ogórek, który zamieni się w mobilny punkt informacyjny dla wszystkich osób zainteresowanych  pracą w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym S.A. w Krakowie.

Kandydaci będą więc mogli wsiąść do zabytkowego autobusu i w nim porozmawiać o warunkach pracy i uzyskać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i wątpliwości. Do ich dyspozycji będą pracownicy Działu Personalnego MPK oraz kierownicy stacji obsługi oraz zajezdni tramwajowych i autobusowych.

W pierwszym tygodniu, od 17 do 21 września zabytkowy autobus kursować będzie od 11.00 do 18.00 z Borku Fałęckiego do Kombinatu (kurs został zaplanowany ul. Zakopiańską, Wadowicką, M. Konopnickiej, Alejami Trzech Wieszczów, al. 29 Listopada, ul. Opolską, Bora-Komorowskiego, al. Andersa i al. Solidarności). Natomiast od 24 września do 28 września kursy będą odbywać się pomiędzy Nowym Bieżanowem a Bronowicami Małymi. Szczegóły rozkład jazdy będzie dostępny na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy, przejazd jest bezpłatny.

Info MPK

Fot. Flickr