Zapraszamy na sąsiedzką biesiadę przed Teatrem Ludowym

Zapraszamy na sąsiedzką biesiadę przed Teatrem Ludowym

W najbliższą niedzielę, 16 września, Teatr Ludowy zaprasza do Nowej Huty na plac przed teatrem. Biesiadą Nowohucką otworzy już po raz drugi „Sezon na Hutę”. W tym roku za program artystyczny odpowiedzialny jest aktor Teatru Ludowego, Tadeusz Łomnicki, który wraz z koleżankami i kolegami z zespołu zadba o dobry, swojski klimat.

W programie: malowanie twarzy, warsztaty dla dzieci organizowane przez Muzeum Historyczne Miasta Krakowa oraz Fundację „Ukryte Skrzydła” – Mobil School, Młodzieżowy Dom Kultury – warsztaty plastyczne i lalkarskie. Wspólnie z klubem „Multi” dzieci stworzą miejsce swoich marzeń – duży kartonowy domek, który będą malować i ozdabiać. Do domku będzie można wejść i się rozgościć. Najmłodsi stworzą też mapę marzeń.
Wszyscy uczestnicy zaproszeni zostaną również do wspólnego śpiewania, odbędzie się konkurs tańca, pokaz iluzjonistyczny, będą też loteria, dmuchańce oraz wata cukrowa. Biesiada Nowohucka potrwa od godz. 16.00 do 18.00, a wszystkie te atrakcje będą dostępne za jeden uśmiech!

 

Materiały prasowe/UMK

To Cię może zainteresować:

Tak się bawią turyści w Krakowie…Mężczyzna skoczył do Wisły z kładki Bernatka