Wygraj bilety na koncert „Polska Muzyka Filmowa”

Zwycięzcy:
  • Gabriela Z
  • Anna F

Wygraj bilety na „La La Land in Concert” w Krakowie!

Zwycięzcy:
  • Wiktor Z
  • Iwona T

Wygraj bilety na koncert Trombone Shorty & Orleans Avenue

Zwycięzcy:
  • Gosia A

Harry Potter I Komnata Tajemnic [Konkurs]

Zwycięzcy:
  • Sylwia S

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny – Mały Książę w Krakowie [Konkurs]

Zwycięzcy:
  • Ola S
  • Katarzyna P
  • Katarzyna D
  • Igor D

Wygraj bilety do Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia

Zwycięzcy:
  • Anna S
  • Sylwia E

Teatr Baniek Mydlanych [Konkurs]

Zwycięzcy:
  • Sylwia S
  • Mirek Z

THE BEATLES symfonicznie w Krakowie (Konkurs)

Zwycięzcy:
  • Renata B
  • Beata D

Cezary Pazura – The Best of 2017 (Konkurs)

Zwycięzcy:
  • Paweł Z
  • Joanna C

Wygraj bilety na film Botoks w krakowskim Multikinie (+18)

Zwycięzcy:
  • Wiktoria A
  • Mirek C

Spektakl komediowy „Kiedy Kota Nie Ma…” KONKURS

Zwycięzcy:
  • Zygmunt W

Kabaret Neo-Nówka w Krakowie – KONKURS!

Zwycięzcy:
  • Paweł K

Wygraj zaproszenia do domu strachu Fear Factory w Krakowie

Zwycięzcy:
  • Katarzyna Z
  • Wiktor Z
  • Olivia K
  • Sylwia Z
  • Ivo K

Całodzienne zaproszenia do Chochołowskich Term

Zwycięzcy:
  • Kasia F
  • Joanna S
  • Joanna T
  • Damian Z
  • Ryszard I

Wygraj zaproszenia na gokarty!

Zwycięzcy:
  • Paweł L
  • Paweł K
  • Mirek R
  • Piotr D
  • Ignacy U

Wystawa sztuki erotycznej w Krakowie (+18)

Zwycięzcy:
  • Stanisław F
  • Wiktor D

Bilety do Multikina

Zwycięzcy:
  • Wiktoria Z
  • Irena Z

Zaproszenia na squasha + pobyt w saunie

Zwycięzcy:
  • Zyta O
  • Ryszard U
  • Wiktoria A
  • Michał A
  • Paweł C

Wygraj bilety do Parku Wodnego

Zwycięzcy:
  • Sylwia S
  • Anna S
  • Kinga P

Zgarnij całodzienne zaproszenia na ściankę wspinaczkową!

Zwycięzcy:
  • Zwycięzców ogłosimy po 1 listopada

Wygraj zaproszenia do pokoju zagadek!

Zwycięzcy:
  • Damian Z
  • Daria T
  • Irena T

Wygraj zaproszenia na pyszne lody od LODOVE

Zwycięzcy:
  • Renata K
  • Paweł A
  • Kasia S
  • Kinga C
  • Ewa C
  • Michał Z
  • Ewelina D
  • Anna A

Kucyk Mini Zoo

Zwycięzcy:
  • Dominika L
  • Marcin N
  • Wiktor O
  • Renata Z
  • Igor N

Wygraj zaproszenia do Gorącego Potoku

Zwycięzcy:
  • Aleksandra S
  • Ewelina D
  • Piotr B
  • Ewa B

Wygraj zaproszenia na squasha + pobyt w saunie

Zwycięzcy:
  • Daria C
  • Dagmara R
  • Wiktoria W
  • Sylwia T-T
  • Wiktor A

XV MEMORIAŁ HUBERTA JERZEGO WAGNERA – wgraj bilety

Zwycięzcy:
  • Paulina W-B
  • Ania F
  • Katarzyna P

Wystawa Sztuki Erotycznej w Krakowie (+18)

Zwycięzcy:
  • Paweł P
  • Mirek T
  • Jakub T
  • Eugeniusz I

Konkurs wakacyjny

Zwycięzcy:
  • Ola P
  • Ola C
  • Mariusz Ż
  • Damian C

Wygraj bilety VIP na film 3D TRANSFORMERS w Multikinie

Zwycięzcy:
  • Tomek G
  • Joanna G

Zabaw się w Bayer Parku „Nad Zalewem” w Kryspinowie!

Zwycięzcy:
  • Magda M
  • Ryszard D
  • Anna A
  • Ola S
  • Magda C

Wygraj zaproszenia do Inwałd Parku – Wstęp do 5 parków!

Zwycięzcy:
  • Kamila B
  • Joanna C
  • Arek W
  • Michał A
  • Ania A

Szybki konkurs!

Zwycięzcy:
  • Agnieszka L
  • Tomasz K
  • Lucyna O

Wygraj całodzienne zaproszenia do Rabkolandu

Zwycięzcy:
  • Sylwia C
  • Joanna C
  • Karolina J
  • Piotr B
  • Weronika T

100 minut wodnego szaleństwa w Parku Wodnym

Zwycięzcy:
  • Ola S

Wygraj podwójne zaproszenie na koncert Ive Mendes

Zwycięzcy:
  • Marta P

Wygraj całodzienny pobyt w Termach Chochołowskich

Zwycięzcy:
  • Damian U
  • Zygmunt P
  • Anna P
  • Justyna C

XII Tattoofest ponownie w Krakowie – wygraj bilety!

Zwycięzcy:
  • Anna Z
  • Anna T
  • Mariola K

Mamy dla Was zaproszenia do domu strachu Fear Factory w Krakowie

Zwycięzcy:
  • Małgorzata Ż
  • Anna C
  • Janusz W

Wygraj całodzienne zaproszenia do Energylandii

Zwycięzcy:
  • Barbara M

Wygraj zaproszenia na gokarty!

Zwycięzcy:
  • Łukasz W
  • Aneta N
  • Agnieszka S
  • Krzysztof P
  • Urszula N
  • Bernardeta D
  • Karolina C
  • Paulina K
  • Monika W

Zgarnij vouchery do Parku Wodnego

Zwycięzcy:
  • Olga J
  • Anna W
  • Wiktoria I
  • Janusz S

Teatr Ludowy – Wygraj bilety na spektakl HOTEL WESTMINSTER

Zwycięzcy:
  • Ola S

Wygraj bilety na koncert Piotra Rubika w Krakowie

Zwycięzcy:
  • Barbara M
  • Ewa Z
  • Ewa K

Wygraj bilety na film SZYBCY I WŚCIEKLI 8

Zwycięzcy:
  • Andrzej C
  • Wiktoria R

Park Wodny – 100 minut wodnych szaleństw

Zwycięzcy:
  • -Artur Z
  • -Piotr L
  • -Joanna A

Wygraj bilety na maraton Noc Grozy w Multikinie

Zwycięzcy:
  • Kamila I
  • Ola S

Wygraj zaproszenia do Zatorlandu

Zwycięzcy:
  • Wiktoria E
  • Igor T
  • Oliwia S
  • Michał S
  • Michał O

Wygraj bilety na U2 SYMFONICZNIE w Krakowie

Zwycięzcy:
  • Aleksandra I
  • Igor Z

Koncert SYMPHONICA ponownie w Krakowie! Wygraj bilety

Zwycięzcy:
  • Gosia K

Wygraj zaproszenia do Pokoju Zagadek

Zwycięzcy:
  • Mirosław Z
  • Dariusz R

Wygraj T-shirt oraz czapkę RAMMSTEIN

Zwycięzcy:
  • Basia C

SUPERHEROES IN CONCERT w Krakowie! Mamy dla Was bilety!

Zwycięzcy:
  • Dorota C
  • Stanisław S

Zaproszenia do Gorącego Potoku

Zwycięzcy:
  • Paulina C
  • Małgorzata K
  • Marcin O
  • Daniel L

Płyta z muzyką do filmu Piękna i Bestia może być Wasza!

Zwycięzcy:
  • Karolina O
  • Sylwia S
  • Sylwia C

GO KARTING CENTER – Wygraj jazdę gokartem!

Zwycięzcy:
  • Sylwester I
  • Damian O
  • Weronika A
  • Weronika C
  • Artur K
  • Karol R
  • Karolina R
  • Piotr B
  • Ewelina T
  • Wojtek S

Wygraj Sól Bocheńską Od Kosmetycznej Glinki!

Zwycięzcy:
  • Ewa B
  • Anna A
  • Gosia S

Mamy dla Was zaproszenia do Term Krakowskich

Zwycięzcy:
  • Marcin O
  • Kuba Z

Kong: Wyspa Czaszki – Zgarnij bilety do Multikina!

Zwycięzcy:
  • Sebastian Z
  • Marek K

Wygraj dla swojej pociechy całodzienne zaproszenia na plac zabaw!

Zwycięzcy:
  • Krystyna E
  • Paweł G
  • Paweł W
  • Wojtek W

Spędź czas w Parku Wodnym! Wygraj wejściówki!

Zwycięzcy:
  • Mirosław Z
  • Artur I
  • Jagoda J

Zagraj w bilard! Mamy dla Was vouchery

Zwycięzcy:
  • Gabriela F
  • Anna D
  • Wojtek S
  • Andrzej A

Harry Potter in Concert w Krakowie – Wygraj bilety!

Zwycięzcy:
  • Sylwia C

„MR. GAGA” Wygraj płytę DVD

Zwycięzcy:
  • Cecylia E
  • Arek W

Burger King – konkurs

Zwycięzcy:
  • Andrzej K

Wygraj zaproszenia na WYSTAWĘ SZTUKI EROTYCZNEJ w Krakowie(+18)

Zwycięzcy:
  • Artur C
  • Wojtek S
  • Wojtek T
  • Andrzej S

Wygraj zaproszenia na kręgle

Zwycięzcy:
  • Sylwia S
  • Barbara M

Diverse NIGHT of the JUMPs: mistrzowskie loty w Krakowie – Konkurs

Zwycięzcy:
  • Damian N
  • Katarzyna P
  • Jacek R

Konkurs Lokalny Rolnik – Wygraj vouchery na darmowe zakupy

Zwycięzcy:
  • -Dorota S
  • -Karolina O
  • -Katarzyna P

Teatr Baniek Mydlanych w Krakowie – konkurs

Zwycięzcy:
  • Michał S
  • Gosia S

Kabaret Młodych Panów – “BOGOWIE”- wygraj bilety

Zwycięzcy:
  • Sylwia C

Ciemniejsza strona Greya (2 konkurs)

Zwycięzcy:
  • Mariola U

Lindsey Stirling w Krakowie – Wygraj bilety na koncert!

Zwycięzcy:
  • Anna A

Ciemniejsza strona Greya

Zwycięzcy:
  • Sebastian S

Opera NABUCCO – Wygraj bilety!

Zwycięzcy:
  • Anna S

Chochołowskie Termy – Niezapomniany relaks

Zwycięzcy:
  • Krystyna Z
  • Anna F
  • Damian D
  • Piotr B
  • Mirosława T-U

Wygraj gadżety i zaproszenia na film Balerina!

Zwycięzcy:
  • Irena T
  • Eugeniusz N

NOC GROZY – ANTYWALENTYNKI

Zwycięzcy:
  • Dorota C
  • Kamil W

Muzeum Figur Woskowych – Polonia Wax

Zwycięzcy:
  • Magdalena M
  • Olga S
  • Rafał P
  • Karol K
  • Irek C

Rodzinne zaproszenie do Parku Wodnego

Zwycięzcy:
  • Ryszard W

Kryptonim 27 – widowisko muzyczne Art Color Ballet

Zwycięzcy:
  • -Renata B

KARNAWAŁOWA MOC DISCO POLO

Zwycięzcy:
  • Mirosław D

Narodowy Balet Gruzji „Sukhishvili” w Krakowie

Zwycięzcy:
  • Gabriela Z

Kotek Włodek z Nowej Huty

Zwycięzcy:
  • Jerzy S
  • Piotr B
  • Agnieszka B

Zapraszamy do konkursu”Ja Na Feriach”

Zwycięzcy:
  • Milena M
  • Zuzia H
  • Marcel W
  • Emilia B
  • Pola K
  • Alicja M

Wygraj zaproszenia na squasha + pobyt w saunie

Zwycięzcy:
  • Edyta G
  • Agata K
  • Dominika G
  • Irek T
  • Wojtek T

Bilety do MULTIKINA

Zwycięzcy:
  • Arek I
  • Karol C

Całodzienne zaproszenia na ściankę wspinaczkową + sprzęt

Zwycięzcy:
  • Urszula S
  • Anna B
  • Alicja S
  • Wojciech Z
  • Lidia P

Wygraj książkę „Assassin’s Creed

Zwycięzcy:
  • Szymon G

Wygraj bilety na film Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie w 3D

Zwycięzcy:
  • - Ryszard E

Wygraj zaproszenia do Chochołowskich Term

Zwycięzcy:
  • -Jakub C
  • -Renata F
  • -Wiktoria K
  • -Karol I

Wygraj zaproszenia do Parku Św Mikołaja w Zatorlandzie

Zwycięzcy:
  • -Renata C
  • -Wiktoria C
  • -Stanisław F
  • -Aleksandra I
  • -Janusz A

Wygraj bilety na Mistrzostwa Świata SuperEnduro w Krakowie

Zwycięzcy:
  • - Karol K
  • - Mirosław D
  • - Aleksandra S

Vouchery do Parku Wodnego

Zwycięzcy:
  • -Mariusz C
  • -Arleta I
  • -Kinga I

Wygraj zaproszenia na galę MMA Celtic Gladiator 11

Zwycięzcy:
  • -Marcin G
  • -Piotr B
  • -Mirosław D

Wygraj ślizgacze z filmu Zakwakani!

Zwycięzcy:
  • - Sylwia C
  • - Renata A
  • - Karolina I

Wygraj zaproszenia na gokarty

Zwycięzcy:
  • -Karol O
  • -Janusz Z
  • -Artur N

Wygraj zaproszenia do muzeum figur woskowych

Zwycięzcy:
  • - Kinga T
  • -
  • -

National Theatre Live: The Audience

Zwycięzcy:
  • -Izabela C-K
  • -Agnieszka S-L
  • -Ryszard J

The Rolling Stones: Olé Olé Olé!

Zwycięzcy:
  • -Kinga S

André Rieu: Święta z André na wielkim ekranie

Zwycięzcy:
  • -Małgorzata R
  • -Matylda L

Wygraj zaproszenie do włoskiej restauracji

Zwycięzcy:
  • -Zuzanna J

Wygraj bilety na film Ouija: Narodziny zła

Zwycięzcy:
  • -Arek O

Baseny termalne w Gorącym Potoku

Zwycięzcy:
  • -Tomasz K
  • -Paulina D
  • -Damian B

Bilety na spektakl „Wychowanka” w Teatrze Ludowym

Zwycięzcy:
  • -Oliwia J

Wygraj książkę Magdaleny Kozioł „52 kolory życia”

Zwycięzcy:
  • - Ryszard C

Wygraj zaproszenia do pokoju zagadek Real Escape

Zwycięzcy:
  • -Magdalena S
  • -Natalia W

Vouchery na słodycze od Najmniejszej Fabryki Cukierków

Zwycięzcy:
  • -Katarzyna Z
  • -Radosław U
  • -Karolina I

ENEMEF: Maraton Pitbulla

Zwycięzcy:
  • -Jagoda Z

Wygraj bilety na koncert Beata i Bajm – Bingo Tour w TAURON Arenie

Zwycięzcy:
  • -Joanna D
  • -Katarzyna P
  • -Ewelina D
  • -Gabriela Z
  • -Michał N
  • -Natalia K

Wygraj płytę DVD z filmem Percy Jackson

Zwycięzcy:
  • -Karolina Z

SPA w Termach Krakowskich

Zwycięzcy:
  • - Katarzyna D
  • -Kinga C
  • -Jarosław L

Gadżety z filmu „Bociany”

Zwycięzcy:
  • -Piotr P

LABORATORIUM SZALONYCH NAUKOWCÓW czyli naukowe show dla dzieci w wieku 7-12 lat

Zwycięzcy:
  • -Mariusz K

Do zgarnięcia oryginalny Pendrive

Zwycięzcy:
  • -Ryszard Z

20. Międzynarodowe Targi Książki

Zwycięzcy:
  • -Julia P
  • -Karolina O
  • -Artur K
  • -Artur T
  • -Mariusz Ż

Bilety na koncert Candy Dulfer Show w Krakowie

Zwycięzcy:
  • -Anna J
  • -Tomasz J

Zaproszenia do kawiarni Starbucks

Zwycięzcy:
  • -Ryszard W
  • -Karolina A
  • -Magdalena A
  • -Kamil L
  • -Stanisław E
  • -Renata M
  • -Kinga J
  • -Klaudiusz J
  • -Irena L
  • -Wiktor C

Bilety na film WOŁYŃ

Zwycięzcy:
  • -Piotr U
  • -Kasia T

Park Wodny

Zwycięzcy:
  • -Renata B
  • -Karolina C
  • -Damian B

Nocny Pościg na DVD

Zwycięzcy:
  • - Rafał A

Całodzienne zaproszenia na plac zabaw dla dzieci

Zwycięzcy:
  • -Olga P
  • -Anna K

Zgarnij dwie pizze!

Zwycięzcy:
  • - Agnieszka S

Spektakl „Dwie Połówki Pomarańczy” w kinie Kijów Centrum

Zwycięzcy:
  • -Magda Ż
  • -Jakub O
  • -Mariola Ż

HAWAJE, czyli przygody siostry Jane – spektakl teatralny w NCK

Zwycięzcy:
  • - Ania P

Film INFERNO

Zwycięzcy:
  • -Mirosław Z
  • -Piotr B

Noc Grozy i Horrorów w MULTIKINIE

Zwycięzcy:
  • -Anna B
  • -Weronika P

Gala MMA Spartan Fight 5

Zwycięzcy:
  • -Dawid B
  • -Karolina W - Prawa do nagrody anulowane

Zaproszenia do Domu Strachu Fear Factory!

Zwycięzcy:
  • -Katarzyna R-D - Prawa do nagrody anulowane
  • -Kamila Z - Prawa do nagrody anulowane
  • -Kasper T

Vouchery do kawiarni STARBUCKS

Zwycięzcy:
  • -Jagoda W
  • -Karolina O
  • -Zygmunt O
  • -Mariusz Z
  • -Piotr I

Wstęp do Centrum Wspinaczkowego Forteca + sprzęt

Zwycięzcy:
  • -Małgorzata G-J
  • -Renata O
  • -Marcin C
  • -Tomasz C
  • -Karolina T
  • -Magda O-I
  • -Jagoda T
  • -Mariusz A
  • -Sylwia M
  • -Piotr G

Burger King

Zwycięzcy:
  • -Renata Z
  • -Arek O

Zaproszenia na Squasha/Badmintona + sauna

Zwycięzcy:
  • -Wiktoria D
  • -Piotr R
  • -Łukasz Z
  • -Karolina W
  • -Sylwia N
  • -Jagoda P
  • -Mariusz I
  • -Artur A
  • -Karolina A
  • -Krystian U

Płyty z filmem „Przed północą” oraz Soundtack filmu „Plan Meggie”

Zwycięzcy:
  • -Arek P
  • -Zuza T

Pokój Zagadek

Zwycięzcy:
  • -Renata B

Noc Jokerów

Zwycięzcy:
  • -Arek B
  • -Mariola L

Kucyk Mini Zoo

Zwycięzcy:
  • -Zuza O
  • -Jagoda I
  • -Mariusz R
  • -Piotr S
  • -Aleksanda I

Ogród Doświadczeń

Zwycięzcy:
  • -Jolanta U
  • -Katarzyna B
  • -Katarzyna G

Lato z Kryspinowem

Wszystkie poprawne zgłoszenia zostały nagrodzone.

Warcraft

Zwycięzcy:
  • Szymon J
  • Konrad S
  • Magdalena P

Squash4you

Zwycięzcy:
  • Dominika D
  • Malwina P
  • Monika H
  • Iwona M
  • Tomasz K
  • Dominika C
  • Stanisław C
  • Igor R
  • Weronika A
  • Kacper T

Gorący Potok

Zwycięzcy:
  • Marta K
  • Renata B

GoKarting

Zwycięzcy:
  • Mateusz Z
  • Milena O
  • Weronika P
  • Aneta U
  • Igor A

Pink Bowling – plac

Zwycięzcy:
  • Dominika D
  • Katarzyna D
  • Sylwia P
  • Maria J
  • Norbert D
  • Kamil Z - anulacja praw do nagrody
  • Kamil O
  • Karolina P
  • Mariusz P

CWF

Zwycięzcy:
  • Paula K
  • Norbert D
  • Violetta K
  • Kamil O
  • Jakub C
  • Milena I
  • Ola P
  • Artur T
  • Andrzej T
  • Marlena Q

Real Escape

Zwycięzcy:
  • Magdalena M
  • Łucja F

Rabkoland

Zwycięzcy:
  • Jarosław Z
  • Iwona Z
  • Kamila I
  • Igor K - Karencja do 10.2016
  • Michał P

Ja na Wakacjach

Startując z konkursem planowaliśmy nagrodzić 10 prac. Jednak aby żadne dziecko nie zostało bez nagrody. Postanowiliśmy nagrodzić wszystkie dzieci. Tak więc 26 zgłoszeń nagrodzimy. ​ Czekajcie na smsa informującego o odbiorze nagród :-) Która praca zajęła konkretne miejsce dowiecie się odbierając nagrody. Prosimy zabrać ze sobą wykonaną pracę!

Warownia

Zwycięzcy:
  • Igor K
  • Andrzej Z
  • Grzegorz U - Karencja do 09.2016r
  • Małgorzata A

Park Miniatur

Zwycięzcy:
  • Renata B
  • Andrzej O
  • Agnieszka M - Anulacja praw do nagrody
  • Grzegorz U
  • Kacper T

Zatorland

Zwycięzcy:
  • Renata B
  • Andrzej O
  • Agnieszka M - Anulacja praw do nagrody
  • Grzegorz U
  • Kacper T

EnergyLandia

Zwycięzcy:
  • Michał O - (Karencja w konkursach do 09.2016r)

Pokój Zagadek

Zwycięzcy:
  • Aleksandra S

Starbucks

Zwycięzcy:
  • Michał O
  • Wiktor U

Teatr Ludowy

Zwycięzcy:
  • Barbara M

Film + kosmetyczka

Zwycięzcy:
  • Dorota C

Moto Show

Zwycięzcy:
  • Damian B
  • Mirosław Ł
  • Renata B
  • Stanisław F

Park Wodny

Zwycięzcy:
  • Aleksandra B
  • Jarosław Z

Poranki

Zwycięzcy:
  • Weronika C - Prawa do nagrody anulowane
  • Marcin C - Prawa do nagrody anulowane
  • Marzena W

Noc X-Men

Zwycięzcy:
  • Kamil U
  • Magda Ż
  • Michał A

Chippendales

Zwycięzcy:
  • Ewa J

Park Wodny

Zwycięzcy:
  • Marcin A
  • Agata O-U
  • Marlena O
  • Kamil L
  • Artur T
  • Julita Z

Squash4you

Zwycięzcy:
  • Agata D
  • Marcin W
  • Krystian B
  • Marlena N
  • Maciej I

CiuCiu

Zwycięzcy:
  • Renata B
  • Damian O
  • Michał A

Gokarty

Zwycięzcy:
  • Paweł A
  • Sebastian W
  • Arkadiusz O
Show Buttons
Hide Buttons